O nas

Nasza szkoła została stworzona dla ludzi z pasją do kosmetyki, którzy chcą poszerzać swoje horyzonty w dziedzinie stylizacji rzęs i brwi. Siedziba firmy znajduje się w Krakowie. Naszych instruktorów znajdziesz w Polsce w: Warszawie, Otwocku, Górze Kalwarii, Żyrardowie, Gdańsku, Gorzowie Wielkopolskim, Poznaniu, Kaliszu, Gubinie (przy granicy niemieckiej) Bydgoszczy, Lublinie, Suwałkach, Olsztynie, Katowicach, Bytomiu, Gliwicach oraz na terenie Wielkiej Brytanii i Finlandii.

Naszą ideą jest pasja do zawodu. Kojarzy ona z nami ogromną liczbę nowych stylistek, które zarażają się od nas pozytywnym myśleniem, zapałem do pracy oraz wiedzą.

Wybierając instruktorów zwracam uwagę na obsługę klienta i jakość usług. To daje mi gwarancję i 100% pewności, że mam w zespole doskonale wykwalifikowane stylistki z wieloletnim doświadczeniem. Wiele z nich posiada na swoim koncie zwycięstwa w konkursach oraz mistrzostwach, w kraju i poza granicami. Jako założyciel firmy staram się wspierać ich rozwój, organizując regularne, wspólne szkolenia z najnowszych technik dostępnych na rynku rzęsowym. Nacisk jaki kładę na nieustanne szkolenie zespołu gwarantuje najwyższą jakość naszych kursów, a to przekłada się na szybki rozwój naszych podopiecznych.

Nasi instruktorzy nieustannie troszczą się o przeszkolone kursantki. Wspierają je w dalszym rozwoju udzielając wskazówek lub mentalnego wsparcia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w wybranej zakładki na stronie.