O nas

Nasza szkoła została stworzona dla ludzi z pasją do kosmetyki, którzy chcą poszerzać swoje horyzonty w dziedzinie stylizacji rzęs i brwi. Siedziba firmy znajduje się w Krakowie. Naszych instruktorów znajdziesz w Polsce w: Warszawie, Otwocku, Górze Kalwarii, Żyrardowie, Gdańsku, Gorzowie Wielkopolskim, Poznaniu, Kaliszu, Gubinie (przy granicy niemieckiej) Bydgoszczy, Lublinie, Suwałkach, Olsztynie, Katowicach, Bytomiu, Gliwicach oraz na terenie Wielkiej Brytanii i Finlandii.

Naszą ideą jest pasja do zawodu. Kojarzy ona z nami ogromną liczbę nowych stylistek, które zarażają się od nas pozytywnym myśleniem, zapałem do pracy oraz wiedzą. Jako dyrektor Star Lash Academy kładę nacisk na profesjonalizm.

Wybierając instruktorów zwracam uwagę na obsługę klienta i jakość usług. To daje mi gwarancję i 100% pewności, że mam w zespole doskonale wykwalifikowane stylistki z wieloletnim doświadczeniem. Wiele z nich posiada na swoim koncie zwycięstwa w konkursach oraz mistrzostwach, w kraju i poza granicami. Jako założyciel firmy staram się wspierać ich rozwój, organizując regularne, wspólne szkolenia z najnowszych technik dostępnych na rynku rzęsowym. Nacisk jaki kładę na nieustanne szkolenie zespołu gwarantuje najwyższą jakość naszych kursów, a to przekłada się na szybki rozwój naszych podopiecznych.

Nasi instruktorzy nieustannie troszczą się o przeszkolone kursantki. Wspierają je w dalszym rozwoju udzielając wskazówek lub mentalnego wsparcia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w wybranej zakładki na stronie.

Pozdrawiam
Agnieszka Kwiatkowska