Lusterko złote

Pęsety do rzęs

Wiemy, że w zawodzie stylistki rzęs odpowiednio dobrane narzędzia stanowią podstawę skutecznej pracy. Aplikacja staje się łatwiejsza, a klientki mają pewność wysokiego standardu obsługi. Dlatego w ofercie sklepu Starlash znalazły się profesjonalne akcesoria do przedłużania rzęs. Pęsety o odpowiednim stopniu zakrzywienia to niezbędne wyposażenie salonów kosmetycznych. Równie dobrze sprawdzą się w domowym zaciszu. Powstały z zachowaniem największej precyzji i dbałości o każdy detal. Pomogą uzyskać spektakularny efekt zagęszczenia i wydłużenia rzęs.

Jak wybrać idealną pęsetę do aplikacji sztucznych rzęs?

Chwytanie poszczególnych kępek rzęs staje się łatwiejsze, gdy pęseta posiada odpowiednio wyprofilowaną część stykową. Pozwala na precyzyjne rozdzielanie włosków naturalnych od odrośniętych. Kępki nie zmieniają swojego położenia podczas aplikacji. W przypadku metody 1:1 doskonale sprawdzą się pęsety jedno-stykowe o delikatnym stopniu zakrzywienia. Umożliwiają swobodne pobieranie i utrzymanie rzęs. Natomiast wersja dwu-stykowa to odpowiedni wybór dla metod objętościowych.

Prawidłowo dobrany profil pęsety przyspiesza i ułatwia pracę stylistki. W zależności od sposobu układania dłoni oraz stosowanej metody wyróżnia się zakrzywienie lekkie (ok. 30 stopni), średnie (ok. 45 stopni) oraz mocne (ok. 90 stopniu). Warto wybrać model o sile zacisku dopasowanej do indywidualnych potrzeb. Aplikacja sztucznych rzęs powinna być wygodna i precyzyjna.

Starlash – pęsety do przedłużania rzęs

Każdy produkt dostępny w naszej ofercie powstał przy zachowaniu najwyższych standardów jakości. Osobom profesjonalnie zajmującym się przedłużaniem rzęs polecamy lekko zakrzywioną pęsetę Black lub White. Jej cienkie końcówki idealnie chwytają pojedyncze włoski oraz kępki, z łatwością je rozdzielając. Do metod objętościowych polecamy pęsetę Slim 45 stopni, której zakrzywienie odciąża nadgarstek, a jednocześnie pozwala na precyzyjną aplikację sztucznych rzęs. Jest to szczególnie ważne podczas wielogodzinnej pracy. Zainteresowała Cię nasza oferta? Złóż zamówienie już dziś.

Wyświetlanie 1–12 z 26 wyników