Cążki do skórek CN 105 3mm PROGLINE

Cążki Do Skórek

Piękne paznokcie to wizytówka każdej kobiety. Wiele klientek salonów urody nie ma czasu na samodzielną pielęgnację i stylizację w domowym zaciszu. Regularne wizyty w profesjonalnym gabinecie to najprostszy sposób na to, żeby cieszyć się zadbanymi dłońmi. My zaś pomożemy Wam wyposażyć stanowisko pracy w niezbędne narzędzia i akcesoria, dzięki którym wykonacie perfekcyjny manicure czy inny zabieg poprawiający wygląd i kondycję płytek. Pośród naszych propozycji znajdziecie między innymi praktyczne i dobre cążki do skórek o długości ostrza 3 mm.

Czym wyróżniają się proponowane przez nas modele? Przede wszystkim zapewnią Wam komfort pracy. Profesjonalne cążki do skórek 3 mm charakteryzują się ergonomicznym kształtem, zapewniającym wygodę użytkowania. Posiadają ponadto ostre ostrza, dzięki którym zabieg będzie perfekcyjnie i precyzyjnie wykonany. Dobre cążki do skórek 3mm powinny być też wykonane z trwałych materiałów, gwarantującym długą żywotność akcesoriów do paznokci. Profesjonalne modele z naszego sklepu powstały z odpornej na zniszczenia i korozje chirurgicznej stali nierdzewnej, którą można dezynfekować i sterylizować w autoklawie.

Akcesoria do pielęgnacji paznokci

Dobre cążki o długości ostrza 3 mm to uniwersalny artykuł, dzięki któremu usuniecie skórki wokół paznokcia. To jeden z etapów przygotowania do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych lub stylizacyjnych. Skórka przy paznokciach ma tendencję do przesuszenia i rogowacenia. Ze względów estetycznych, ale i higienicznych warto więc poddać się zabiegowi ich usuwania przy użyciu dobrych i profesjonalnych akcesoriów w salonie kosmetycznym. Podczas wizyty w gabinecie stylistki używają do zabiegu preparatów zmiękczających, które ułatwiają wycinanie problematycznych fragmentów wokół paznokcia. Używając naszych akcesoriów z chirurgicznej stali nierdzewnej uzyskacie najlepsze efekty.

Zachęcamy serdecznie do zapoznania się także z całym asortymentem z kategorii poświęconej pielęgnacji i stylizacji paznokci. Znajdziecie tutaj akcesoria oraz produkty do manicure, dzięki którym klientki Waszego salonu będą chętnie do Was wracać.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4