Hs 11 klej do sztucznych rzęs 2 sztuki + Podstawka Lash Holder GRATIS

Kleje do rzęs

Dlaczego wybór odpowiedniego kleju do rzęs jest tak istotny w pracy stylistki? To od niego zależy, jak długo utrzyma się na oku spektakularny efekt wydłużenia i zagęszczenia. Wpływa na trwałość oraz bezpieczeństwo aplikacji sztucznych kępek. Co więcej, gwarantuje komfort pracy i zadowolenie klientek. Dlatego postaw na sprawdzone preparaty dostępne w bogatej ofercie sklepu Starlash. Oferujemy produkty sprawdzonych marek, które mogą być stosowane w dużej bliskości wrażliwej gałki ocznej.

Starlash – kleje do przedłużania rzęs

Oto najchętniej wybierane przez nasze klientki kleje do sztucznych rzęs:

  • Star marki StarLash Academy – tę innowacyjną formułę przetestowały dziesiątki stylistek na całym świecie; można ją stosować w metodach objętościowych, takich jak Mega Volume czy Russian Volume; produkt przeznaczony jest wyłącznie do użytku profesjonalnego,
  • JL Flexi – wyróżnia się znakomitą trwałością oraz elastyczną strukturą, która poradzi sobie zarówno w suchych, jak i wilgotnych pomieszczeniach; zasycha w ekspresowym tempie, dzięki czemu skraca czas aplikacji rzęs do minimum,
  • Master – to doskonały wybór dla wszystkich stylistek przeszkolonych z zakresu zagęszczania i przedłużania naturalnych rzęs; odpowiedni dla metody 1:1.

Chcesz, aby Twoje spojrzenie stało się wyraziste i pełne blasku? Tak wyjątkowy efekt uzyskasz dzięki przedłużaniu rzęs metodą objętościową. Jedyne, czego potrzebujesz, to profesjonalny klej, który zapewnia nie tylko szybki czas schnięcia, ale także odporność na zmienne warunki pogodowe. Polecamy więc HS-11 oraz HS-16.

Kleje do sztucznych rzęs – o czym należy pamiętać?

Podczas stosowania kleju do przedłużania rzęs, należy bezwzględnie unikać kontaktu z oczami oraz skórą. Sposób użycia jasno przedstawia ulotka dołączona do produktu. Pamiętaj również, aby nie narażać preparatu na działanie wysokich temperatur, promieni słonecznych czy nadmiernej wilgoci. Opakowanie przechowuj w suchym i chłodnym miejscu – w pozycji pionowej. W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości skontaktuj się z naszym działem szkoleń. Zapraszamy!

Wyświetlanie 1–12 z 21 wyników

Przetestowałaś już wiele maskar, ale makijaż oka wciąż pozostawia sporo do życzenia? Uwydatnij swoje spojrzenie dzięki wachlarzowi rzęs, który teraz uzyskasz w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym. Zabieg przedłużania i liftingu włosków wymaga jednak użycia odpowiednich preparatów. Doświadczone stylistki wiedzą, że dobry klej do sztucznych rzęs powinien charakteryzować się szybkim wiązaniem, bezpiecznym dla wzroku składem oraz łatwością użycia. W ofercie sklepu Starlash znajdziesz produkty wyłącznie sprawdzonych w branży producentów, takich jak: Jolash, Noble Lashes, O’Clair i wielu innych. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy!

Kleje do rzęs w sklepie Starlash

Profesjonalny zabieg przedłużania rzęs w salonie nie może się odbyć bez wydajnego i szybkoschnącego kleju, który zapewni klientce zachwycający efekt końcowy. Jego zadaniem jest trwałe mocowanie sztucznych włosków do naturalnych. Nasze propozycje sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających kobiet. Przeznaczone są zarówno do metod objętościowych (Mega Volume czy Russian Volume), jak i 1:1. Przed wyborem idealnego preparatu należy zwrócić uwagę na jego kolor, konsystencję, czas schnięcia, pojemność oraz skład. Alergikom polecamy natomiast produkty bezoparowe, pozbawione cyjanoakrylu, które minimalizują ryzyko przykrych podrażnień i niepożądanych reakcji na skórze. Przed przystąpieniem do zabiegu należy więc przeprowadzić dokładny wywiad z klientką i poinformować o ewentualnych przeciwwskazaniach.

Na co zwrócić uwagę, wybierając klej do sztucznych rzęs?

Zanim wybierzesz klej do zabiegu liftingu lub przedłużania, odpowiedz sobie na poniższe pytania.

  • Jaka temperatura i wilgotność panują w salonie kosmetycznym?
  • Jaką metodą oraz w jakim tempie aplikujesz pojedyncze kępki włosków?
  • Jak wiele z Twoich klientek należy do grona alergików lub jest wrażliwych na opary?
  • Czy zabieg liftingu i przedłużania rzęs wykonujesz sporadycznie, czy jest to Twoja główna specjalizacja?

W Starlash wiemy, że idealnie dopasowane parametry produktu gwarantują efekt pięknej stylizacji – nie tylko spektakularnej, ale także trwałej. Dlatego oferujemy szeroką gamę klejów do sztucznych rzęs, które z łatwością dopasujesz do własnych umiejętności oraz warunków panujących w gabinecie. Przyjmuje się, że do wykonania zabiegu optymalna wilgotność powietrza kształtuje się na poziomie 35-70%, a temperatura wynosi 19-27 stopni Celsjusza.

Z pewnością wiesz, że buteleczkę z preparatem należy przechowywać w pozycji pionowej – w suchym, zacienionym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych. Produkt wstrząśnij przed każdym użyciem, a po zakończonej pracy dokładnie zakręć nakrętkę. W przeciwnym razie dojdzie do utlenienia i utraty właściwości wiążących.

Profesjonalne kleje do przedłużania rzęs

Zabieg w gabinecie kosmetycznym wiążę się z niemal chirurgiczną precyzją i pewną ręką. Wymaga od stylistki dokładności i skupienia, co bezpośrednio przekłada się na efekt końcowy. Wiele pań skarży się na nienaturalny wygląd po wyjściu z salonu lub nierówne mocowanie sztucznych rzęs do naturalnych. Jak tego uniknąć? W pierwszej kolejności warto zadbać o swój warsztat pracy oraz postawić na sprawdzone preparaty, które ułatwią przyklejanie poszczególnych kępek. Słabej jakości produkt negatywnie odbije się na trwałości zabiegu, a co gorsze zniechęci klientki do kolejnych wizyt. W ofercie Starlash czekają na Ciebie znane i cenione w branży marki.

Sumiennie i z największą starannością przykleiłaś wszystkie kępki. Jesteś dumna z efektu końcowego w postaci wachlarza rzęs. Przychodzi moment próby – przed opuszczeniem fotela przez klientkę ten ostatni raz przeczesujesz włoski i… część z nich po prostu wypada. To chyba największy koszmar w pracy stylistki, a winny niepowodzeniu jest źle dobrany klej. Zabieg liftingu czy przedłużania warto wykonywać w asyście produktu o optymalnym czasie wiązania i zastygania. Co ważne, podczas mocowania sztucznych kępek należy bezwzględnie unikać kontaktu ze skórą i oczami. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu. Pomożemy w wyborze idealnego rozwiązania dopasowanego do Twoich potrzeb.