Fast Glue 3g

Kleje do rzęs

Dlaczego wybór odpowiedniego kleju do rzęs jest tak istotny w pracy stylistki? To od niego zależy, jak długo utrzyma się na oku spektakularny efekt wydłużenia i zagęszczenia. Wpływa na trwałość oraz bezpieczeństwo aplikacji sztucznych kępek. Co więcej, gwarantuje komfort pracy i zadowolenie klientek. Dlatego postaw na sprawdzone preparaty dostępne w bogatej ofercie sklepu Starlash. Oferujemy produkty sprawdzonych marek, które mogą być stosowane w dużej bliskości wrażliwej gałki ocznej.

Starlash – kleje do przedłużania rzęs

Oto najchętniej wybierane przez nasze klientki kleje do sztucznych rzęs:

  • Star marki StarLash Academy – tę innowacyjną formułę przetestowały dziesiątki stylistek na całym świecie; można ją stosować w metodach objętościowych, takich jak Mega Volume czy Russian Volume; produkt przeznaczony jest wyłącznie do użytku profesjonalnego,
  • JL Flexi – wyróżnia się znakomitą trwałością oraz elastyczną strukturą, która poradzi sobie zarówno w suchych, jak i wilgotnych pomieszczeniach; zasycha w ekspresowym tempie, dzięki czemu skraca czas aplikacji rzęs do minimum,
  • Master – to doskonały wybór dla wszystkich stylistek przeszkolonych z zakresu zagęszczania i przedłużania naturalnych rzęs; odpowiedni dla metody 1:1.

Chcesz, aby Twoje spojrzenie stało się wyraziste i pełne blasku? Tak wyjątkowy efekt uzyskasz dzięki przedłużaniu rzęs metodą objętościową. Jedyne, czego potrzebujesz, to profesjonalny klej, który zapewnia nie tylko szybki czas schnięcia, ale także odporność na zmienne warunki pogodowe. Polecamy więc HS-11 oraz HS-16.

Kleje do sztucznych rzęs – o czym należy pamiętać?

Podczas stosowania kleju do przedłużania rzęs, należy bezwzględnie unikać kontaktu z oczami oraz skórą. Sposób użycia jasno przedstawia ulotka dołączona do produktu. Pamiętaj również, aby nie narażać preparatu na działanie wysokich temperatur, promieni słonecznych czy nadmiernej wilgoci. Opakowanie przechowuj w suchym i chłodnym miejscu – w pozycji pionowej. W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości skontaktuj się z naszym działem szkoleń. Zapraszamy!

Wyświetlanie 1–12 z 19 wyników