Taśma do rzęs NICHIBAN 1,2cm x 7m Oryginał

Taśmy

Nieodłącznym etapem aplikacji sztucznych rzęs jest separacja włosków. Dlaczego nie można pominąć tego kroku? Ponieważ dzięki miękkiej i elastycznej taśmie kępki nie skleją się z dolnymi rzęsami. Podkład w białym kolorze pozwoli także dostrzec nawet najmniejsze i najjaśniejsze włoski. Tworzy miejsce, na którym opiera się pęseta podczas zabiegu. To duże ułatwienie dla profesjonalnych stylistek, którym zależy na komforcie i bezpieczeństwie każdej klientki. W ofercie sklepu Starlash znajdziesz wyłącznie taśmy wykonane z wysokiej jakości materiałów.

Taśmy do podklejania rzęs – Starlash

Od czego zależy szybka i sprawna aplikacja sztucznych rzęs? Od profesjonalnych akcesoriów najlepszych marek w branży. Dlatego szczególne miejsce w naszej ofercie zajmują taśmy do podklejania i separacji włosków, takie jak:

  • Perforowana taśma japońskiej firmy NICHIBAN (wersja niemedyczna) – nie uczula ani nie podrażnia delikatnej skóry wokół oczu; pozostaje na miejscu przez cały czas trwania zabiegu,
  • Microfoam 3M przeznaczona do separacji dolnych rzęs – zachwyca swoją miękką i elastyczną strukturą; stanowi doskonały wybór dla alergików,
  • silikonowa wykonana z hipoalergicznego materiału – służy do precyzyjnego separowania dolnych rzęs, a podczas ściągania nie powoduje bólu; to idealny zamiennik dla osób nadwrażliwych na hydrożel oraz kolagen.

Naszym klientkom polecamy także wodoodporną taśmę ochronną Transpore, która z łatwością podklei opadające fałdy skórne powiek. Jest cienka i przezroczysta – odpowiednia dla osób ze skłonnościami do uczuleń w wyniku stosowania płatków żelowych. Zapewnia łatwą i wygodną aplikację dzięki ząbkowanym brzegom.

Taśmy do separacji i przedłużania rzęs

Oferujemy wyłącznie bezpieczne i niezwykle wydajne separatory, które nie wywołują uczucia ciągnięcia skóry. Większość modeli dostępnych w naszym asortymencie można używać kilkukrotnie w trakcie jednego zabiegu. W przypadku taśmy papierowej MICROPORE 3M nie musimy martwić się opadającymi powiekami. Produkt powstał z miękkiej, mikroporowatej włókniny w kolorze białym. Już dziś zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty sklepu Starlash.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9