Anatomiczny Materac do przedłużania rzęs i innych zabiegów kosmetycznych + pokrowiec GRATIS

Wyposażenie Salonu Kosmetycznego

W pracy makijażystki czy stylistki brwi i rzęs niezwykle ważna jest precyzja. Żeby zabieg laminacji, zagęszczania czy permanentna kreska na oku były perfekcyjne, niezbędne jest nie tylko doświadczenie, odpowiednie produkty, ale i wyposażenie stanowiska. W tej kategorii prezentujemy Wam profesjonalne lampy kosmetyczne, dzięki którym klientki opuszczające salon będą zadowolone z efektów Waszej pracy.

Wyposażenie do salonów piękności i gabinetów medycyny estetycznej

Pierwszą z naszych propozycji jest podwójna lampa Duo STAR. Jest to doskonałe, łatwe w obsłudze urządzenie, które wykorzystacie w trakcie wykonywania makijażu permanentnego oraz przedłużania rzęs. Co ważne, to Wy decydujecie o tym, przy jakiej barwie i natężeniu chcecie pracować. Lampę możecie regulować używając do tego pokręteł lub pilota. Kolejnym udogodnieniem dla osób pracujących w branży beauty jest możliwość dowolnego ustawienia lampy – dzięki obracającej się głowicy strumień światła padnie dokładnie tam, gdzie chcecie.

Bezcieniowa lampa kosmetyczna

Drugim modelem, który polecamy Waszej uwadze, jest profesjonalna lampa bezcieniowa POL Moon. Praktyczne źródło światła wyróżnia się ciekawym designem, stabilnością i optymalną mocą. Wykorzystacie ją podczas wykonywania zabiegów medycyny estetycznej, przedłużania rzęs oraz makijażu permanentnego. Lampa znakomicie oświetli dowolny obszar twarzy, uwidaczniając najdrobniejsze szczegóły, dzięki czemu będziecie pracować w najbardziej komfortowych warunkach. POL Moon posiada ponadto bezstopniową regulację światła, dzięki czemu możecie w pełni kontrolować jej moc i intensywność.

Obydwie lampy sprawdzą się także w trakcie sesji zdjęciowych. Fotografie do social mediów czy na potrzeby kampanii będą idealne doświetlone i pokażą każdy detal. Modele posiadają też uchwyty na telefon, dzięki czemu możliwe będzie również wygodne nagrywanie materiałów czy robienie serii zdjęć. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem! W razie problemów z wyborem konkretnego produktu, służymy pomocą.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11