Eyelash Extensions

Sztuczne Rzęsy

Nie każda kobieta może się pochwalić pięknymi naturalnymi rzęsami, które są gęste i dobrze widoczne. Jednak od jakiegoś czasu jest na to sposób, który z chęcią wykorzystywany jest przez coraz większą grupę pań. Przedłużanie, lifting czy też henna włosków stały się niezwykle popularnymi zabiegami. Kobiety dzięki nim nie muszą już używać nawet tuszu, ponieważ dodane kępki są w zupełności wystarczające na kilka tygodni. Dlatego też na naszej stronie internetowej można znaleźć szeroki wybór artykułów niezbędnych do wykonania tego typu zbiegów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Kolorowe sztuczne rzęsy – sklep internetowy Starlash

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każda pani będzie oczekiwała standardowych czarnych kępek. W związku z tym dla tych bardziej odważnych kobiet proponujemy kolorowe sztuczne rzęsy doklejane. Niebieskie, różowe, zielone, a może fioletowe? Na naszej stronie internetowej znajdziesz ich szeroki wybór w atrakcyjnych cenach, aby żadna klientka nie wyszła z salonu niezadowolona. Posiadamy w swojej ofercie także kępki ombre – czerwono-czarne, zielono-czarne czy też niebiesko-czarne. Można je kupić o różnej długości (4 mm – 14 mm), grubości (0,05 mm do 0,15 mm), a także i stopniu podkręcenia (C, D).

Do przedłużenia, zagęszczenia, liftingu i laminacji

Oferowane na naszej stronie internetowej kolorowe sztuczne rzęsy doklejane to profesjonalne produkty, które z pewnością usprawnią pracę każdej stylistki. Dzięki temu efekt wykonanego zabiegu jest bardziej spektakularny, a także i trwalszy. Starlash proponuje artykuły, których zadaniem jest zarówno delikatna stylizacja, jak i zaawansowana zmiana, chociażby w postaci liftingu czy też coraz bardziej popularnej laminacji.

Jeśli jesteś początkującą stylistką i nie wiesz, na który produkt się zdecydować, skontaktuj się z nami. Dzięki fachowej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu pomożemy wybrać dostosowane sztuczne rzęsy do potrzeb Twoich klientek. Zapoznaj się z naszą ofertą i zadzwoń do nas lub napisz maila, a my doradzimy Ci w przypadku problemów!