Agnieszka Kwiatkowska – założyciel firmy i marki Star Lash Academy, w skład której wchodzi 23 instruktorów w Polsce i krajach europejskich. Jeden z najbardziej wiodących instruktorów w branży przedłużania i zagęszczania rzęs. Agnieszka jest nie tylko utalentowanym stylistą rzęs, ale również brwi. Swoją długoletnią pracą weszła jako szanowany międzynarodowy sędzia i trener na światowy rynek. W branży rzęsowej jest od 8 lat, a w roli instruktora od 4 lat. Agnieszka jest znana ze swojej słynnej metody objętościowej zwanej „Cloudy Effect” oraz z techniki „Speed up Volume”, dzięki którym została jednym z najbardziej polecanych instruktorów w Polsce i za granicą. Jako stylista brwi również wynalazła swoją unikalną technikę w świecie microbladingu zwaną „Powder Effect”. Jest przedstawicielem asocjacji LBAB, która zrzesza najlepszych top masterów w Europie oraz znalazła się w TOP 100 najbardziej popularnych osobowości lash & brow sferze.

Agnieszka z chęcią dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem na międzynarodowych konferencjach m. in.: League of Lash Masters Congress (Czechy, wrzesień 2015), Lash Summit UK (listopad 2015), World Brow (Kijów 2016), Lash Conference (Estonia, Talin 2016), Global Edition of Lash Summit in Arizona (USA, marzec 2016), Lash Gala (Sydney, sierpień 2016), League of Lash Masters Congress (Czechy, wrzesień 2016), Lash Battle (Amsterdam, październik 2016).

Przez długie lata pracowała nad tym, aby być szanowanym sędzią w największych mistrzostwach w Moskwie, Petersburgu (Rosja), Phoenix (USA), Londynie (UK), Sydney (Australia), Ho Chi Minh (Wietnam), Pradze (Czechy), Amsterdamie (Holandia), Rzymie (Włochy), Kaunas (Litwa), Jurmala (Łotwa), Kijowie, Odessie, Lwowie (Ukraina). Jest organizatorem pierwszych europejskich mistrzostw w Polsce – Europe Lash, zrzeszających ok. 90 uczestników z ponad 20 krajów.

Aktywnie podróżuje po świecie szkoląc stylistów z Europy, USA, Australii i Azji.

Jako dyrektor Star Lash Academy w swojej akademii przeprowadza szkolenia nie tylko dla polskich kursantów, ale również master class w języku angielskim dla studentów, którzy przyjeżdżają trenować pod jej okiem nawet z Afryki.

Agnieszka często zaprasza do swojej akademii prestiżowych instruktorów z Rosji, Ukrainy oraz Europy, aby dać możliwość rozwoju stylistom, którzy biorą udział w tym szkoleniu.

Agnieszka cały czas pracuje nad udoskonalaniem technik, wprowadza różne triki, które mają na celu poprawić pracę stylistów.

Ma na swoim koncie posiada ponad 800 stylistów, przeszkolonych na ekskluzywnych produktach brendu Star Lash Academy.